Harman Professional Sound


חדש על המדף

Si Impact - מיקסר דיגיטלי 40-כניסות חדש ומרגש מ-Soundcraft. זמין במלאי!

Make an Impact: ה-Si Impact מביא את כל החידושים האחרונים בתחום המיקס הדיגיטלי לצד איכות הסאונד המנצחת של Soundcraft. פשוט להפעלה כמו מיקסר אנלוגי, אך מציע שיפורים משמעותיים לשטף העבודה כולל מערכת FaderGlow, כוח עיבוד עצום, ממשק אודיו USB 32in/32out ושליטה דרך iPad. מיקס דיגיטלי חי ולהקלטות לאלו שמסרבים להתפשר על איכות האודיו.
05/05/2015

dbx מציגה את DriveRack VENU360 - פרוססור לניהול רמקולים עם שליטה ממכשירים ניידים

ה-VENU360 מאפשר אופטימיזציה מדויקת לאיכות הסאונד הגבוהה ביותר ממערכות רמקולים חיות או התקני קבע. כיורשו של סטנדרט התעשיה DriveRack 260, הדגם החדש VENU360 מוסיף תכונות חדשות כולל שליטה ממכשירים ניידים, ערוצי כניסה נוספים, DSP משופר ותפעול קל יותר.

סדרת EON600 החדשה מ-JBL Professional מביאה איכות סאונד של מוניטור אולפן לרמקולי PA

סדרת EON600 מציגה גישה שונה לחלוטין ממה שניתן היה למצוא עד היום במערכות PA ניידות במחיר נגיש. היא תוכננה ונבנתה לגמרי מחדש עם טכנולוגיית מוליך הגל והמתמרים המתקדמים של JBL, ומביאה איכות סאונד יוצאת מגדר הרגיל של מוניטורים אולפניים משובחים היישר אל מערכות הגברה גמישות וקלות לשימוש.

חדש מ-JBL Commercial!

JBL Commercial מציגים את המוצרים החדשים בסדרות המגברים והמיקסרים לשימוש מסחרי.

המהפכה כבר כאן - פרוססור לניהול רמקולים DriveRack PA2, הדור הבא מ-dbx!

חדש בהרמן פרופשיונל! ה-dbx DriveRack PA2 מאפשר אופטימיזציה מהירה ומדויקת למערכת הרמקולים לקבלת איכות הסאונד הטובה ביותר שאפשר. ה-PA2 אידיאלי עבור להקות, מוסיקאים, ואמנים הנושאים עמם את מערכת ההגברה שלהם ולמגוון רחב של יישומי התקנות סאונד.

בקרוב אצלנו: Soundcraft Vi3000 - מפרט מדהים במחיר חסר תחרות!

באירוע עיתונות בלעדי Soundcraft חשפה את התוספת החדשה לסדרת ה-Vi, ה-Vi3000 - קונסולה דיגיטלית ליישומי הגברה חיה ולהתקנות.

כבר שידרגתם?? גרסה 4.8 החדשה למיקסרי Vi של Soundcraft

גירסה 4.8 המהפכנית של SOUNDCRAFT תהפוך את המיקסר שלכם למיקסר המוניטורים הטוב בעולם.

קבלו יותר מה-Vi שלכם. חדש: חבילת Plug-Ins מטורפת!

ה-Realtime Rack הינו תוצר של שיתוף פעולה ייחודי בין Soundcraft ל-Universal Audio המשלב את הפלאגינים האולפניים עטורי-הפרסים של UAD אל תוך קונסולות Soundcraft Vi.

Soundcraft Si Expression: הסדרה החדשה והאטרקטיבית של מיקסרים דיגיטליים נחשפת!

פרנקפורט, גרמניה: Soundcraft לתאגיד Harman מציגים את הקונסולות הדיגיטליות Si Expression, המסומנות כקונסולות הדיגיטליות המתקדמות ביותר בקטגוריית מחירן הנמוך.

STX 800 - סדרת רמקולים ניידת למגוון ישומים מ-JBL.

JBL Professional מציגה את סדרת הרמקולים הניידת STX800, אשר נועדה להשלים את הפער שבין מערכות ניידות עבור משימות קלות לבין מערכות line array לסיבובי הופעות. ששת דגמי הרמקולים משלבים סאונד יוצא מהכלל עם מבנה עמיד וידידותי להתקנות, עמידות בהספקים גבוהים ושילוב עם מגברי VRack מחברת Crown ומערכת הניהול HiQnet.

Eurocable - יצרנית הכבלים המובילה באירופה, כעת גם בישראל.

Harman Professional, חטיבת הסאונד המקצועית של רשת כלי זמר, קיבלה את זיכיון השיווק וההפצה הבלעדי למוצרי Eurocable בישראל.

תערוכת PLASA 2012 מבית Harman Professional.

נציגנו חזרו מתערוכת PLASA 2012 בלונדון וסקרו את החידושים בענף ומוצרים חדשים שהושקו ע"י תאגיד Harman Professional.

חדשות מתערוכת MusikMesse Prolight + Sound 2012

כל מה שחדש וחם מ- JBL Professional, AKG, Soundcraft, Crown Audio - בקרוב אצלנו!

LPS - סדרת מגברים חדשה מ- Crown

סדרת LPS של Crown מציגה עידן חדש בהגברה איכותית, שאינה יקרה לשימוש במועדונים, הופעות, במות, דיסקו, פאבים וכל מקום הדורש התקנת מגבר.

ComTech Drivecore - סדרת מגברים חדשה מ- Crown

המגברים מסדרת ComTech Drivecore אידיאליים להתקנות הדורשות איכות סאונד פרימיום, תצורות רב-ערוציות, מימדים קומפקטיים ורעש איוורור מינימלי עד אפסי. יישומים אופיניים כוללים חדרי ישיבות, שיחות וידאו וועידה, סוויטות VIP באצטדיונים ומגרשים, מסעדות וחנויות יוקרה ועוד.

AKG WMS 470 - סדרת מערכות אלחוט חדשניות ומתקדמות מ- AKG

AKG מציבים רף חדש במערכות אלחוטיות להגברה עם סדרת WMS 470 ומציעים פיתרון אופטימלי ליישומים בהם דרושים מספר מיקרופונים אלחוטיים לעבודה בו-זמנית, כולל הופעות במועדונים ובמות תיאטרון, אירועים מקומיים, סמינרים, הרצאות ועוד.

JBL Professional מציגים: EON210P - מערכת הגברה ניידת, קומפקטית וקלת משקל

אנו גאים לבשר על הגעתה של מערכת ההגברה הניידת EON210P מ- JBL, מערכת מוגברת מלאה שהיא גם קומפקטית, גם קלה לנשיאה וגם קלה לשימוש.

סדרת Perception Wireless החדשה מ- AKG משלבת ביצועים אגדיים עם תכונות מתקדמות

ביצועים וגיוון חסרי-תחרות כעת נגישים כעת למגוון רחב של משתמשים. מערכות המיקרופונים האלחוטיות החדשות מגיעות עם תחום תדרים של עד 30MHz ועם ומשדרים בזרם נמוך במיוחד הייחודיים למעמדם, המציבים את סדרת Perception Wireless כאחת מהמערכות המקיפות ביותר בטווח המחירים שלה.

מעבדי סאונד חדשים מסדרת S-Series של ®dbx

®dbx מציגה סדרה חדשה של איקוולייזרים גרפיים, קומפרסורים וקרוסאוברים

מערכות מיקרופונים אלחוטיים מסדרת WMS 4500 של AKG

מערכת אלחוטית מלאה ונשלטת-רשת עבור מופעים גדולים והתקנות קבועות. ביצועים מיטביים בעיצוב קומפקטי במיוחד. ניתנת לשילוב בפרוטוקול רשת השליטה HiQnet באמצעות ממשק HUB 4000 Q אופציונלי. מתאימה עבור מערכות אלחוטיות רב-ערוציות למופעים קטנים וגדולים, הגברה לתיאטרון, כנסים, מצגות ועוד.
Next Page 
© כל הזכויות שמורות לכלי זמר בע"מ .
בניית אתרים