כלי זמר
קריירה בכלי זמר!
רוצים לעבוד באווירה מוסיקלית אמיתית? מגוון רחב של משרות מוצע לכם ברשת כלי זמר! בואו לעשות קריירה אצלנו!


על רשת כלי זמר

 

כאשר יואל ברנד, מנכ"ל רשת כלי זמר,  רכש את כלי זמר ב-1967, הוא לא ידע שביום מן הימים כלי זמר תהיה חברה מובילה בתחומה בישראל בתחום כלי הנגינה ומערכות ההגברה, וגם תהא בין המובילות בתעשיה עצמה.
כבר בתחילת דרכו, יואל שהיה מוסיקאי בעצמו, דאג ללמוד ולהכיר כל מרכיב וצד בעסק, לבחור כל חנות וסניף ולהכיר כל עובד ועובד. תחת ידיו הרשת גדלה ושגשגה ועצבה את נוף המוסיקה בישראל בעשרות השנים האחרונות.

כלי זמר, מונה כיום 28 סניפים, 8 בבעלות מלאה (תל אביב, רמת גן, חיפה, ירושלים, ראשון לציון, באר שבע, פתח תקוה והרמן פרו) , ו-20 זכיינים.
אנו זוקפים חלק גדול מההצלחה שלנו לרשימת החברות שאנו מייצגים, כל חברה ייחודית ומיוחדת במינה. מוצרי החברות הללו משקפים את הרצונות, שאיפות והחלומות של לקוחותינו ואת הסיפוק והתשוקה של אנשי המכירות שלנו.

כלי זמר, נוצרה מתוך אהבה למוסיקה. בשבילנו מוסיקה היא דרך חיים ולא רק עסק. ומוסיקאים הם לא רק הלקוחות שלנו. הם גם אנשי המכירות שלנו. לכל אחד מהעובדים החל מסניפי הרשת, מרכז השירות הארצי וההנהלה עצמה, יש אהבה עמוקה וכנה למוסיקה. בתור מוסיקאים אנו מחוייבים להביא לכם את המוצרים הטובים ביותר, תוך מתן השירות הטוב ביותר וחווית רכישה שתישאר חקוקה בזיכרון

© כל הזכויות שמורות לכלי זמר בע"מ .
בניית אתרים